Avalon » Archiwum » Sierpień 2014

Archiwum wiadomości: Sierpień 2014

Przedruki z Dark Horse także w Marvelu

2014-08-29 22:26:49 - Rodzyn - źródło: ComicBookResources

Marvel od przyszłego roku wróci do wydawania komiksów z uniwersum Star Wars. Na styczeń zapowiedziano Star Wars autorstwa Jasona Aarona i Johna Cassadaya, na luty Star Wars: Darth Vader Kierona Gillena i Salvadora Larroci, a na marzec Star Wars: Princess Leia Marka Waida i Terry'ego Dodsona. Marvel nie ograniczy się jednak tylko do wydawania nowych tytułów, ale wznowi również komiksy wydawane wcześniej przez Dark Horse.

Komentarze:

czytaj dalej...

Axel-In-Charge #120

2014-08-12 19:02:29 - Szczepi - źródło: ComicBookResources

Kolejne wydanie cotygodniowej kolumny, a w nim Axel Alonso dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat kinowej wersji "Guardians of the Galaxy", a także serii komiksowych, jakie niebawem mają się pojawić na rynku: Angela: Asgard's Assassin, Spider-Woman, a także Thanos: The Infinity Revelation autorstwa Jima Starlina, jak i również o przejęciu przez Johna Laymana serii Cyclops. Ponadto, naczelny wspomina o reakcji branży odnośnie przejęcia licencji Star Wars od wydawnictwa Dark Horse Comics i planach wydania historii z tego uniwersum.

Komentarze:

czytaj dalej...

Axel-In-Charge #119

2014-08-05 09:36:43 - Szczepi - źródło: ComicBookResources

W dzisiejszym wydaniu Axel Alonso w ramach San Diego Comic Con opowiedział o nadchodzącym Avengers NOW!, o wypchnięciu na pierwszy plan nie tylko bohaterów klasy A, powstających serii z rodziny Star Wars autorstwa Jasona Aarona i Johna Cassadaya, a także o rozszerzeniu roli S.H.I.E.L.D. w Marvelu pod czujnym okiem Marka Waida.

Komentarze:

czytaj dalej...

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.