Avalon » Archiwum » Kwiecień 2016

Archiwum wiadomości: Kwiecień 2016

Recenzja Star Wars - Mara Jade: Ręka Imperatora

2016-04-30 16:09:24 - Dominik Nowicki

Od dłuższego czasu o oczy i uszy obijała mi się postać Mary Jade. Jako, że Egmont wydał ostatnio komiks o jej przygodach, stwierdziłem że to najlepsza okazja aby przekonać się dlaczego tak często na nią wpadałem. Czy zatem warto sięgać po Rękę Imperatora? O tym dowiecie się z recenzji.

First Looks 04.05.2016

2016-04-30 15:49:12 - Utek

Pierwszy tydzień maja przynosi ze sobą zatrzęsienie tytułów od wydanictwa Marvel. Dostaniemy kilka serii z rodziny Avengers. Tych zespołowych, ale także o solowych przygodach członków tej grupy. Również fani Człowieka Pająka znajdą coś dla siebie, a na tym lista premier się nie kończy. Jednym słowem jest w czym wybierać.

Marvel Variant Covers #29

2016-04-24 20:55:27 - Utek - źródło: Comicvine

Jakie alternatywne okładki przygotował dla swoich czytelników Dom Pomysłów dla serii komiksowych wydanych w lipcu, tego dowiecie się z kolejnej odsłony rubryki Marvel Variant Covers, która powraca po krótkiej przerwie.

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 27.04.2016

2016-04-23 11:44:54 - Utek

Co się stanie, gdy magia zniknie? Co wtedy zrobisz, gdy jesteś jednym z najpotężniejszych magów na Ziemi? Spróbujesz ją przywrócić? Czy ci się uda? Pewnie! Bo nazywasz się Stephen Strange!


Avalon Pulse #450

2016-04-19 00:32:53 - Rodzyn

Nie był to najlepszy tydzień w komiksach Marvela, o czym świadczy wiele opinii zamieszczonych w tym wydaniu Pulse'a. Jednak nie bez wyjątku i jeżeli chcecie wiedzieć, na co najlepiej zwrócić uwagę, zajrzyjcie najpierw do opinii o pierwszym numerze nowej serii Moon Knighta.


Living Tribunal #264

2016-04-17 21:35:29 - Rodzyn

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu. 


First Looks 20.04.2016

2016-04-17 13:22:15 - Avalon

Ten tydzień stoi pod znakiem crossoverów - dwie części "Standoff", po jednej "Spider-Women" i "Apocalypse Wars", a do tego wielki finał równie wielkiego "Animal House". A Mighty Thor pojawia się w Spider-Man/Deadpool.


Living Tribunal #263

2016-04-10 22:48:55 - Rodzyn

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu. 


First Looks 13.04.2016

2016-04-09 07:34:38 - Utek

Interesują was nowe przygody byłego herolda Galactusa, jesteście ciekawi, co też porabiają Rocket Raccon oraz Groot, a może jednak wolicie przygody Mścicieli? To już Wy musicie zdecydować, a jest w czym wybierać wśród tytułów, jakie wyda w najbliższą środę wydawnictwo Marvel. 

Zwiastun "Star Wars: Rogue One"

2016-04-07 17:48:59 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie". Jest, to kinowy prequel wydarzeń pokazanych w IV Epizodzie "Gwiezdnych Wojen: Nowej Nadziei". W jedną z głównych ról zagra w nim Felicity Jones ("Teoria wszystkiego", "Niesamowity Spider-Man 2"). Premiera tego obrazu zaplanowana jest na grudzień tego roku.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na Star Wars vol. 2 #18

2016-04-07 17:37:38 - Utek - źródło: Newsarama

Marvel zaprezentował przykładowe strony z kolejnego numeru przygód Lei, Hana oraz Luke'a, czyli Star Wars vol. 2 #18. Zeszyt ten ukaże się 27 kwietnia, jego twórcami są Jason Aaron (scenariusz) oraz Leinil Francis Yu (rysunki).



Avalon Pulse #447-448

2016-04-06 00:03:12 - Rodzyn

Podwójne wydanie Pulse'a i podwójna dawka opinii o komiksach. Co w ubiegłych tygodniach zainteresowało naszych forumowiczów? 


Marvel Variant Covers #28

2016-04-03 18:12:15 - Utek - źródło: Comic Vine

Warianty okładkowe dla tytułów, które zostaną wydane przez Marvela w czerwcu, stanowią zawartość obecnej odsłony rubryki Marvel Variant Covers. Wiele z nich to alternatywne covery związane z eventem Civil War II 

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 06.04.2016

2016-04-02 14:36:28 - Utek

Czy gdy jesteś władcą pewnego małego afrykańskiego państwa, to znajdziesz czas, by walczyć w obronie Ziemi jako jeden z Mścicieli? Czy twoją wielką miłością może być mutantka kontrolująca pogodę? Czy jesteś gotów na walkę o swoje królestwo, gdy zagraża mu kolejne niebezpieczeństwo? Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś T'Challą, Czarną Panterą i to właśnie twoim zadaniem jest zadbać o swój lud!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.